Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

ASP İl Müdürlüğü, DAP İdaresi yöneticilerini ağırladı

29,Mayıs 2017 Pazartesi 10:04:32

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı yöneticilerini ağırladı.

DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, Başkan Yardımcıları Volkan Güler ve Mehmet Özdoğan, Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Müdür Yardımcıları İsmet Erdal ve Harun Akpınar, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Polat kurum çalışanları ve engellilerin hazır bulunduğu kahvaltı organizasyonunda iki kurum arasında yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, kurumun çalışmaları hakkında bilgi aktaran ASP İl Müdürü Cemil İlbaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün, engelli, kadın, çocuk, şehit ve gazi yakınlarına yönelik hizmetler sunduğunu söyledi. İlbaş, “Kurumlar arası koordinasyonu önemsiyoruz. Bundan sonraki süreçte, hazırladığımız sosyal içerikli projeler konusunda DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile işbirliği içerisinde olacağız. Toplumun dezavantajlı kesimlerine hitap eden kurumumuzda, projeleri önemsiyoruz.” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapmaktan mutluluk duyacaklarını belirten DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, toplumun riskli kesimlerine hitap edecek projeleri önemsediklerini ifade etti.

Amaçlarının bölgenin kalkınmasını sağlamak olduğunu belirten Başkan Demir, “Doğu Anadolu Projesi’nin genel amacı uygulandığı illerdeki yatırımların gerektirdiği araştırma, planlama, programlama, projelendirme, izleme, değerlendirme ve koordinasyon hizmetlerinin yerine getirilmesi suretiyle Doğu Anadolu Bölgesi’nin kalkınmasını hızlandırmaktır. Bu çerçevede toplumun dezavantajlı kesimine hitap eden çalışmalara destek vermek bizleri mutlu edecektir’’ dedi.

Konuşmaların ardından İlbaş, Demir ve beraberindekiler engellilerin kaldığı evleri ziyaret ederek, engellilerle bir süre sohbet ettiler.

Ziyaret sonunda, DAP İdaresi Başkanı Demir, engelli çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :