Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/

Başkan Demir, Malatya’da bir dizi temaslarda bulundu

21,Ağustos 2017 Pazartesi 11:04:21

DAP idaresi desteğiyle, Arguvan’da hizmete sokulan Selektör Tesisinin açılışı için Malatya’ya giden DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, Malatya’da bir dizi temaslarda bulundu.

Başkan Demir ziyaret kapsamında, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Genel Sekreter Ercan Turan, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hilmi Öksüztepe ve MESTON Genel Koordinatörü Serdar Sezer ile görüştü.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret eden Başkan Demir, DAP İdaresi tarafından Malatya’da desteklenen projeler ve 2017 yılı yatırım programında yer alan projelerle ilgili Başkan Çakır ile bilgi alış verişinde bulundu. Genel Sekreter Ercan Turan’la bir araya gelen Başkan Demir, Turan’la yürütülen projeler üzerinde bir süre sohbet etti.

Hububat Selektör Tesisinin açılış töreni sonrası Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ile görüşen Başkan Demir, DAP İdaresi’nin destek programları hakkında bilgilendirmede bulundu. Belediye Başkanı Kızıltaş’ın dut bahçesi kurulumu ve anız üzerine tohum eken makinayla ilgili destek talebine, Başkan Demir, bunu değerlendirmeye alacaklarını, çalışan, üreten çiftçinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Ziyarete, Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hilmi Öksüztepe ve ekibi de eşlik etti.

Daha sonra, DAP İdaresi tarafından desteklenen ve bölge il ve ilçelerine dağıtılan beton sıvatların yapımını gerçekleştiren MESTON Şirketinin Genel Koordinatörü Serdar Sezer ile görüşme yapan Başkan Demir, yeni sıvatların bir an önce tamamlanmasını istedi. İmalathanede üretim sürecini yakından inceleyen Başkan Demir, aksaklıkların giderilmesi konusunda ilgililere uyarılarda bulundu.

Son olarak, Malatya’daki desteklerin büyük çoğunluğu Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı üzerinden yürütülen Daire Başkanı Hilmi Öksüztepe’yi ziyaret eden Başkan Demir, teknik ekipten yürütülen projeler hakkında bilgi aldı ve ilçelerde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında fikir teatisinde bulundu.
Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :