Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo
Skip Navigation LinksDAP / Haberler / Başkanımız Sayın Adnan Demir İl Ziyaretlerinde Bulundu

Başkanımız Sayın Adnan Demir İl Ziyaretlerinde Bulundu

15,Mart 2016 Salı 23:25:36

Başkanımız Sayın Adnan DEMİR, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ ve Tunceli illerini ziyaret etti. Sayın DEMİR’e ziyareti sırasında DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Volkan Güler ile idare uzmanları eşlik etti.

Sayın DEMİR, ziyaretinin ilk gününde Elazığ İlinde, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) ve Fırat Üniversitesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı’na katıldı.

2. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı’nın ardından Tunceli İline geçen Sayın DEMİR, ilk olarak Tunceli Vali Yardımcısı Ali GÜLDOĞAN, Emniyet Müdürü Hayati YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şefik KARA ve rafting yapmak üzere gelen sporcular ile birlikte Tunceli merkeze 10 kilometre uzaklıkta bulunan Dedeağaç Köyü`nden başlayıp mavi köprüsü istikametinde Munzur Çayında yapılan rafting etkinliğine katıldı.

Rafting etkinliğinin sona ermesinin akabinde ziyaretlerini devam ettiren Sayın DEMİR, Ovacık Kaymakamı Sayın İsmail ÖZKAN ile görüşerek, DAP Tarımsal Sulama Programı kapsamında Ovacık ilçesinde gerçekleştirilecek arazide incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı. Görüşmenin ardından vatandaşlarla da bir araya gelen Sayın DEMİR'e tarımsal faaliyetlere yönelik görüşler aktarıldı.Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :