Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo
Skip Navigation LinksDAP / Haberler / Başkanımız Sayın Adnan DEMİR, “Proje Bilgilendirme Toplantısı” na katıldı

Başkanımız Sayın Adnan DEMİR, “Proje Bilgilendirme Toplantısı” na katıldı

15,Mart 2016 Salı 23:25:13

Ülkemizin kalkınma hamlesi olarak görülen ve bölgemizde çeşitli kurum ve kuruluşlar aracılığı ile farklı alanlarda teklif çağrıları hibe programları ve teşvikler hakkında yatırımcıları bilgilendirmek üzere Muş Valiliği tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Gerçekleştirilen programa Muş Valisi Sayın Vedat BÜYÜKERSOY, Muş Milletvekili Sayın Demir ÇELİK, Başkanımız Sayın Adnan DEMİR, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa KAYMAKÇI, DAKA, Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi, TKDK, KOSGEB, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü temsilcileri, ilçe ve belde belediye başkanları, birlik başkanları ile çok sayıda girişimci katıldı.

Toplantıda idaremiz projeleri hakkında bilgiler aktaran Sayın DEMİR, Başkanlığımız tarafından desteklenen “Küçük Ölçekli Tarımsal Sulama, Hayvan İçme Suyu (HİS) Gölet’i, Meyveciliği Geliştirme, Ruhsatlı Canlı Hayvan Pazarı, Araştırma ve Uygulama Birimleri ile Kurumsal Kapasiteyi Geliştirme Projeleri” hakkında bilgilendirme sunumu yaptı.

Program, katılımcı kurumların yapmış olduğu sunumların akabinde gerçekleştirilen soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.


Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :