Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo
Skip Navigation LinksDAP / Haberler / Başkanlığımız Tarafından Ruhsatlı Hayvan Pazarları/Borsalarına Yönelik Projelere Finansman Desteği Sağlanacaktır.

Başkanlığımız Tarafından Ruhsatlı Hayvan Pazarları/Borsalarına Yönelik Projelere Finansman Desteği Sağlanacaktır.

15,Mart 2016 Salı 23:25:15

Başkanlığımız tarafından "Doğu Anadolu Projesi (DAP) Kapsamındaki İllerde 2014 Yılında Uygulanacak Tarım Sektörü Projelerinin Uygulanması, İzlenmesi ve Denetimine İlişkin Usul ve Esaslar" çerçevesinde, Doğu Anadolu Bölgesi'nin hayvansal ürün katma değerinin artırılması amacıyla büyükşehir veya il belediyeleri aracılığıyla Ruhsatlı Hayvan Pazarları/Borsalarına Yönelik Projelere finansman desteği sağlanacaktır.

Gerçekleştirilecek program kapsamında; Mevcut ruhsatlı hayvan pazarları/borsalarının modernizasyonu ve yeni ruhsatlı hayvan pazarları/borsalarının inşasına ilişkin sunulacak projelere ve yeni ruhsatlı hayvan pazarları/borsalarının projelendirmesine destek verilecektir.

Bu çerçevede bölgemizde bulunan Büyükşehir belediyeleri veya il belediyelerinin proje tekliflerini 30 Haziran 2014 tarihine kadar Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir.

Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :