Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/

DAP İdaresi, Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda

21,Eylül 2018 Cuma 09:35:19

DAP İdaresi, Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde düzenlenen, ‘Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda stant açtı.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 74 firmanın iştirak ettiği fuarın ilk gününde ziyaretçiler DAP İdaresi’nin standına ilgi gösterdi. DAP İdaresi’ni anlatan tanıtım materyalleri ile standı ziyaret eden misafirlere ve ziyaretçilere DAP İdaresi Tarım ve Kırsal Kalkınma Koordinatörü Gül Yıldız, Tarım Ekonomisti Sinan Kılıçtek ile Veteriner Hekim Osman Aksoy tarafından bilgi verildi. DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir de, fuarın açılışının ardından standı ziyaret eden protokol üyeleriyle yakından ilgilendi.

Başkan Demir, standımızı ziyaret eden, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir ile Pasinler Kaymakamı Kadir PERÇİ, Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’na DAP İdaresi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Tarım ve hayvancılıkta verimliliği artıracak projelere destek sağlayan İdaremizin standının yanı sıra, DAP İdaresi’nin finansal desteğiyle Pasinler Belediyesi’ne alınan Patates Boylama ve Paketleme makinesi de ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Yeni-Eski Bir Arada


Tarımsal Mekanizasyon ve İlgili Teknolojiler, Traktör ve Tarımsal Mekanizasyon Yan Sanayi, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Tohum, Organik Tarım Ekipmanları, Hayvansal Üretim Teknolojileri, Süt Endüstrisi, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri ve ilgili ürünlerin sergilendiği fuarda, ayrıca 1960, 1970 ve 1980’li yıllardan kalan insan ve hayvan gücü ile çalışan tarım aletleri de yer alıyor.

Fuara Görkemli Açılış


TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile hazırlanan Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışına Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu ve İbrahim Aydemir, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Bakanı Mehmet Sekmen, Rusya- Trabzon Konsolosu, Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, 22-26. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar, TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile STK temsilcileri ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Birçok Tarım ve Teknolojik Ürünün tanıtımının yapılacağı Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı 23 Eylül’e kadar açık kalacak.
Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :