Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

Hem kaymayı öğrendiler hem de keyifli vakit geçirdiler

26,Şubat 2019 Salı 07:12:16

DAP İdaresi personeli, ‘Büyükelçiler Arası Kar Rafting Organizasyonu’ öncesi kayak öğrenerek moral depoladılar.

Türkiye'deki kış turizminin önemli merkezlerinden biri olan Palandöken Ejder 3200 Kayak Merkezi’nde hafta sonu bir araya gelen DAP İdaresi personeli, büyükelçilerin katılacağı ‘Kar Raftingi’ etkinliği için yoğun bir performans gösterirken, zorlu organizasyon öncesi moral depolamak için hem kayak kaymayı öğrendiler hem de keyifli vakit geçirerek stres attılar.

Uzman eğitmen Skisilkroad (kayağın ipek yolu) Erzincan, Erzurum, Kars Destinasyon Yönetim Organizasyonu Danışmanı Francesco Comotti ve Sinan Kılıçtek’ten, ilk etapta düz bir alanda temel hareketleri; kar sapanı, dönüş, duruş ve kayağa hâkimiyeti öğrenen DAP personeli, ardından eğitmenlerle birlikte kaymaya başlayarak, renkli görüntü oluşturdular.

Yaklaşık bir saatlik eğitim sonucu kayağın inceliklerini öğrenen DAP personeli, eğitimi veren Comotti ve Kılıçtek’e teşekkür ederek, “Herkese kayak öğrenmeyi tavsiye ediyoruz. Çok güzel ve keyifli bir gün geçirdik. Ayrıca, mesai arkadaşlarımızla daha da kaynaşmamız açısından oldukça faydalı bir etkinlik oldu. Ayrıca Francesco Comotti gibi kayak duayeninden bu sporu öğrenmek ise ayrı bir şans. Hafta sonları ve boş zamanlarımızda artık kayabileceğiz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

DAP İdaresi çalışanları, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :