Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo
Skip Navigation LinksDAP / Haberler / KALKINMA BAKANLIĞI UZMANLARI DAP BÖLGESİ ZİYARET PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KALKINMA BAKANLIĞI UZMANLARI DAP BÖLGESİ ZİYARET PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15,Mart 2016 Salı 23:25:29

Kalkınma Bakanlığı Kurumsal Gelişme ve Eğitim Dairesi tarafından düzenlenen ve Kalkınma Bakanlığı uzmanlarının katıldığı DAP Bölgesi ziyaret programı tamamlandı.

Kalkınma Bakanlığı Kurumsal Gelişme ve Eğitim Dairesi Başkanı Sayın Burcu Miraç DIRAOR başkanlığındaki ekipte sektör uzmanları Pınar Topçu ile Yıldız Meltem ve uzman yardımcıları yer aldı.
Temasların ilk günü Kalkınma Bakanlığı heyeti Başkanlığımızı ziyaret etti. Başkanlığımız hizmet binasında DAP İdaresi Başkan Yardımcısı Sayın Volkan GÜLER başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda DAP İdaresinin tanıtımı ve Bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınma alanındaki potansiyelleri ve sorunlarına ilişkin sunum yapıldı. Daha sonra ise Sayın GÜLER uzmanlardan gelen soruları yanıtladı. Toplantı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Kalkınma Bakanlığı heyeti Erzurum Valiliği, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) ziyaretlerinin ardından, Erzurum Cazibe Merkezleri Destekleme Programı ve Erzurum kış spor tesislerinde incelemelerde bulundu.

Erzurum temaslarının ardından program çerçevesinde, Kars, Ağrı, Van ve Bitlis illerinde çeşitli incelemelerde bulunan heyete ziyaretleri süresince DAP İdaresi çalışanlarından oluşan bir ekip eşlik etti. Program 30 Ağustos 2013 Cuma günü Bitlis’in Ahlat ilçesindeki inceleme ve temasların ardından son buldu.


Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :