Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

KÜTÜPHANELER İÇİN DAP’A VİDEOLU TEŞEKKÜR

23,Eylül 2021 Perşembe 11:37:35

DAP Bölge Kalkınma İdaresi’nin destekleriyle Bölge il ve ilçelerinde yapımı tamamlanan Kütüphaneler memnuniyetle karşılanıyor. Gevaş ilçesinde hizmete başlayan kütüphaneden dolayı DAP İdaresi’ne videoyla teşekkür edildi.

DAP İdaresi’nce desteklenen, Gevaş Belediye Başkanlığı’nca uygulanan “Kitapsız Kütüphane, Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi” kapsamında ilçede bulunan 10 okula kütüphane yapıldı. Tamamlanan kütüphanelerden dolayı duygularını dile getiren öğretmen ve öğrenciler, sosyal medyada yayınladıkları videoyla, okullarına kütüphane kazandırılmasından dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Kütüphane olarak kullandıkları eski görüntülerin de yer aldığı videoda, “DAP İdaresi’nce desteklenen, Gevaş Belediye Başkanlığı’nca uygulanan projede okulumuza verilen kütüphane, yeni kitaplar ve ana sınıfı materyalleri için okulumuz adına teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getiren öğrenmenler, yeni mekanlarda çektikleri videoyla DAP İdaresi’ne teşekkür ettiler.

Öğretmenler, “Kitaplarımız geçtiğimiz günlerde geldi ve kütüphanede raflarda yerlerini aldı. Kütüphane ve kitaplardan dolayı öğrencilerimizin yüzündeki mutlulukları görmek bizleri duygulandırdı. Onun için bu videolu teşekkürü yaptık. Bizler kitap medeniyeti çocuklarıyız. Öğrencilerimize ve okulumuza bu mutluluğu yaşatan DAP Bölge Kalkınma İdaresi’ne ve Gevaş Belediyesi’ne sonsuz teşekkür ediyoruz" dediler.

DAP Bölgesinde Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Projesi kapsamında, bugüne kadar 15 il ve 58 ilçede oluşturulan DAP Semt Kütüphaneleri, yeni nesil ve pasif olmayan kütüphane özelliğiyle bir toplum merkezine dönüştürülerek çocuklara, gençlere, zihinsel gelişme, eğitim, iletişim, kültür konularında kazanımlar sağlıyor.


Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :