Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

Misafir Belediye Başkanlarını ağırladık

05,Ocak 2018 Cuma 16:06:34

Malatya’nın Kuluncak, Yazıhan, Pütürge, Kale ve Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanları ile Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hilmi Öksüztepe DAP İdaresi’ni ziyaret ettiler.

AK Partili 112 Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Doğu Anadolu Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı’ için Erzurum’a gelen Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hilmi Öksöztepe DAP İdaresi’ni ziyaret ederek, DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir’le görüştüler.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyarette projeler konuşuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Demir, başkanlarla bir süre sohbet etti.

Pazar günü sona erecek bölge toplantısına Ardahan, Ağrı, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli ve Van’daki AK Partili belediye başkanları katılıyor.Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :