Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

Paydaşlarla ortak bir dil kullanılmış olacak

03,Mayıs 2018 Perşembe 15:31:40

DAP İdaresi tarafından, 2017 yılında uygulamaya konan Proje Yönetim Sistemi (PYS) ile ilgili paydaşlara tamamlayıcı eğitim verildi.

DAP İdaresi Konferans Salonunda, 26-27 Nisan tarihlerinde iki grup halinde verilen tek günlük eğitime, bölge illerinden gelen uygulayıcı kuruluşların projelerden sorumlu yetkilileri katıldı. Toplam 135 katılımcının yer aldığı eğitimi, kuruma özgü “Proje Yönetim Sistemi”ni tasarlayan Khan Bilişim temsilcisi Nabi Özcan verdi.

Her yıl artan proje sayısından dolayı hizmet yelpazesini geliştiren İdaremiz, bu kapsamda, yürütülen hizmetlerin etkinliğinin artırılması amacıyla geçen yıl Proje Yönetim Sistemi’ni uygulamaya koydu. Paydaşlarının www.proje.dap.gov.tr adresinden giriş yaptığı sistem üzerinden, başvuru, revize talepleri ve hak ediş talepleri yapılabiliyor. Paydaşlarla imzalanan protokol ve ihale bilgilerinin yer aldığı sistem ile kurumlar arasında ortak bir dil birliği oluşturmanın yanı sıra, projelerin planlanan zaman, nitelik ve standartta etkin ve verimli bir şekilde tamamlanabilmesi hedefleniyor. Proje Yönetim Sistemi’yle ayrıca, paydaş memnuniyeti sağlamanın yanında, organizasyonel öğrenmeyi ve hataların oluşumunu engelleme de amaçlanıyor.
Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :