Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

Sivas heyetinden İdaremize ziyaret

18,Mayıs 2017 Perşembe 16:26:07

Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan başkanlığındaki Sivas heyeti, DAP İdaresi’ni ziyaret etti.

Yıldızhan’ın yanı sıra Sivas İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit Yıldız, Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü İsmail Köse, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ’dan oluşan heyet, DAP Başkanı Adnan Demir ile görüşerek, fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette, DAP İdaresi Başkan Yardımcıları Volkan Güler ile Mehmet Özdoğan’da hazır bulundu.

Ziyarette, Sivas’ın geçtiğimiz yıl DAP kapsamına alınmasının ardından, DAP İdaresi’nin kaynaklarından yararlanmak üzere, Sivas’taki bütün kurum ve kuruluşları harekete geçirerek, işbirliği içinde çalıştıklarını ifade eden Vali Yardımcısı Yıldızhan, DAP İdaresi’nin Sivas’ın ve bölgenin kalkınmasına önemli katkıları olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, uygulanmakta olan DAP Eylem Planı kapsamında faaliyetlerinin devam ettiğini, kalkınmanın önündeki engelleri kaldırmak üzere, kurum olarak, bağlı illerin tarım ve hayvancılıkla ilgili projelerinin yanı sıra, eğitim, sosyal ve kültürel projelerini de kaynakların elverdiği ölçüde desteklemeye çalıştıklarını söyledi. Demir, proje sayısından ziyade hazmetme kapasitesinin daha önemli olduğunu belirttiği konuşmasında, “Kurumların dayanışması bunun için çok önemlidir. Bu sayede bölgelerarası gelişmişlik farkını en aza indirebiliriz” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından, daha sonra, toplantı salonuna geçilerek, devam eden projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :