Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/

VALİ MEMİŞ, BAŞKAN DEMİRDÖĞEN’İ ZİYARET ETTİ

04,Ekim 2020 Pazar 14:22:27

Erzurum Valisi Okay Memiş, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi’ni ziyaret etti. Vali Memiş, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına atanan Prof. Dr. Osman Demirdöğen’e görevinde başarılar diledi.

Vali Okay Memiş’i makamında ağırlayan DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görüşmede, hali hazırda yürütülen ve önümüzdeki süreçte planlanan faaliyetleriyle ilgili Vali Memiş’e bilgi veren Başkan Demirdöğen, kaynakları isabetli projelerin desteklenmesine aktararak, bölgenin kalkınmasını sağlamaya çalıştıklarını ve üstlendiği görevin biliciyle Bölgeye hizmette azami gayret göstereceğini söyledi. Başkan Demirdöğen, “Bizim görevimiz, Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda akılcı projeleri destekleyerek, Bölgenin kalkınmasına ivme kazandırmak” dedi.

DAP İdaresi'nin Bölgenin kalkınması bakımından önemli bir kurum olduğunu ifade eden Vali Memiş, yıllarca Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nda birlikte çalıştıklarını hatırlatarak, tarım ve hayvancılıkla birlikte sosyal-kültürel projelerin desteklenmesine katkı sağlayan İdarenin bundan sonra da çalışmalarını başarıyla sürdüreceğine inandığını kaydetti.

Başkan Demirdöğen, yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından, konuğu Erzurum Valisi Okay Memiş’i kapıya kadar uğurladı.

Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :