Arama Sonuçları : 0
Başkanlıklarının teşkilat ve görevleri hakkında
http://www.dap.gov.tr/media/
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Logo
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı
DAP Logo

Proje müracaatları artık web üzerinden yapılacak

19,Ocak 2017 Perşembe 15:39:46

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından, 2017 yılında uygulanmak üzere, “Küçük Ölçekli Tarımsal Sulama Projeleri” için paydaşlara “Proje Yönetim Sistemi Eğitimi” verildi.

Eğitime, DAP İdaresi personeli ile Bölge illerinin İl Özel İdare ve Büyükşehir Belediyelerinde görev yapan uygulayıcı kuruluşların projelerden sorumlu yetkilileri katıldı.

Eğitim konusunda bilgi veren DAP İdaresi Başkan Yardımcısı Volkan Güler, başvurulan proje sayısının her sene arttığını ifade ederek, mevcut projeleri gelişen şartlara uyarlayabilmek, hizmet yelpazesinin geliştirilmesi ve kalite standartlarının yükseltilebilmesiyle birlikte yürütülen faaliyetlerin etkinliğinin artırılması amacıyla ‘Proje Yönetim Sistemi Eğitimi’nin verildiğini söyledi. Güler, İdareye yapılacak proje başvurularının, bundan sonra, proje.dap.gov.tr adresindeki ‘Proje Yönetim Sistemi’nden yapılacağını ifade etti. 2017 yılında, bütçe denkliğini sağlamak amacıyla projelerde ödenek revizyonu yapılmayacağını söyleyen Güler, katılımcılardan usul ve esaslara riayet etmelerini istedi. Güler, “Eğitimin amaçlarından biri de proje yönetiminde yer alan birimler, kurumlar arasında ortak bir dil birliği oluşturmaktır” dedi.

Bir gün süren ve DAP İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimi Bilişim Uzmanı Nabi Özcan verdi.
Tüm Haberler


Diğer Haberler


E-Bilgi Kayıt Formu

E-Bilgiden yararlanmak için kayıt olunuz!


Adınız, Soyadınız :
E-posta Adresi :
Şehir :
Gsm Numaranız :